Rycerka Rycerka Menu tytul
GrafikaGrafika

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w pięknej miejscowości Rycerka Górna położonej w Beskidzie Żywieckim Okolica cicha i spokojna, piękne widoki, blisko ośrodki narciarskie oraz 10 szlaków turystycznych. Idealne miejsce do odpoczynku o każdej porze roku. Zadowoleni będą narciarze, miłośnicy spacerów nordic walking, rowerzyści oraz osoby stawiające na aktywny wypoczynek.

Niedaleko naszego ośrodka znajduje się wiele urokliwych szczytów górskich oraz popularne miasta: Żywiec, Węgierska Górka, Zwardoń, Rajcza.

Do Państwa dyspozycji mamy pokoje znajdujące się na posesji właściciela. 4 pokoje 2 i 3 osobowe (w sumie 9 miejsc), oraz osobny dom ok. 300 m. od posesji właściciela.

W pierwszym domku salon, aneks kuchenny, osobna łazienka i toaleta, radio tv, internet bezprzewodowy i dobrze wyposażona kuchnia. Własne ujęcie wody z górskiego źródła. Miejsce na grill, ognisko. Posiadamy sprzęt do grillowania, kociołek do duszenia itp.

Drugi domek może pomieścić 14-16 osób. Możliwość wynajęcia całego domu lub pojedynczych pokoi. Dom kompletnie wyposażony. 2 łazienki, kuchnia, pokój dzienny oraz duży pokój w którym możliwa jest organizacja imprezy, gier i zabaw itp. Na zewnątrz miejsce na grill itp. oraz duży ogród. Miejsce parkingowe na posesji.

W pobliżu możliwość organizacji kuligów lub jazdy konnej. Niedaleko ośrodka znajduje się sklep, przystanek PKS oraz możliwość przejścia na stronę słowacką.

WebInspiracje